Rady a tipy

Vchodové dveře a okna

vchoddvere1.jpgSOKRATES nabízí silnovrstvé i slabovrstvé lazury a profiemaily, které při správné obnově nátěru a kvalitně provedeného údržbě zaručují u dřevěných oken nebo u vchodových dveří jejich téměř neomezenou žiuvotnost.

Zobrazit celý článek

Zahradní nábytek

test.jpgU zahradního nábytku voda zatéká do každé mezery, u nezastřešené expozice následuje rozmáčení konstrukce a poškození nátěru. Jak zvolit vhodnou nátěrovou hmotu a způsob provedení nátěru?

Zobrazit celý článek

Dřevostavby

drevostavby1.jpgDřevo ve stavbách jako typická přírodní hmota má řadu výhod, ale je nutné jej udržovat vysoce kvalitními nátěrovými hmotami.

Zobrazit celý článek

Lazurit FORTE

Lazura k vrchním nátěrům venkovního dřevěného obložení budov, pergol, plotů, chatek apod. V interiérech se používá k nátěrům podhledů, obložení stěn či trámů v podkroví.

Zobrazit celý článek

Schody a schodiště

schody1.jpgProfesionální parketové laky SOKRATES TANGO můžete využít i na nátěry schodišť, zábradlí a obkladů. Jaká jsou tajemství správné aplikace těchto laků?

Zobrazit celý článek

Nátěry interiéru

Podle způsobu používání a namáhání se dělí dřevěné části do 3 skupin - podlahy, obložení stěn a stropů (včetně jeho nosných částí) a nábytek s dekoracemi. Jak zvolit správný nátěr?

Zobrazit celý článek

Okna a dveře

Lazury SOKRATES se vyznačují dokonale sametově voskovým povrchem. Standardně se dodávají 12 odstínech, u silnovrstvých lze vzájemnou kombinací docílit 144 odstínů.

Zobrazit celý článek

Nátěry dřeva

Dřevo vlivem vlhkosti mění objem a je citlivé na sluneční záření, je snadno napadnutelné škůdci, houbami a plísněmi. Jak dřevo vhodně chránit, aby mělo dlouhou životnost?

Zobrazit celý článek