Katalog výrobkůkoláž_sokrates5b.jpg

Výrobky značky SOKRATES tvoří rozmanitou a rozsáhlou skupinu nátěrových hmot a přípravků pro péči o povrch nátěrových hmot. Pro co nejjednodušší výběr toho správného produktu jsme pro vás připravili několik způsobů výběru.

Výrobky jsou rozčleněny do různých skupin – podle použití výrobku (nátěry v exteriéru/interiéru, nátěry dřeva, kovu, minerálních podkladů), podle typu (laky, lazury, napouštědla, oleje a vosky, základní a vrchní barvy) či seřazeny podle abecedy. Nechybí ani sekce, kde vám představujeme zcela NOVÉ výrobky a naše TOP produkty - mohaletou praxí ověřené stálice.

Nároky na moderní interiéry i venkovní aplikace jsou vysoké a vyžadují velmi kvalitní nátěrové hmoty, které nejen skvěle vypadají a jsou příjemné na dotyk, ale jsou i velmi odolné a s nízkým zatížením životního prostředí. Naše nátěrové hmoty značky SOKRATES tyto požadavky hravě splňují – každý výrobek je vyvíjen našimi technology tak, abychom vám přinesli "něco navíc".

Volba nátěrového systému

kbelik2.pngU nátěrových hmot platí, že zakoupení jednoho výrobku většinou nestačí. Téměř všechny nátěry se skládají z více nanášených vrstev, kde jsou kombinovány různé produkty k dosažení maximální životnosti a kvalitě nátěru.

Profesionálové používají řadu osvědčených kombinací výrobků SOKRATES pro různé typy aplikací. V mnoha názorných příkladech můžete vyhledat vhodný postup, který se nejvíce blíží vaší aplikaci. Zároveň zjistíte, které výrobky jsou použity, a pomocí kalkulátoru vypočtete jejich přibližnou spotřebu.

sokratess_0011_rad.jpg.